Dentální hygiena nebo zubní pasta? Micro-silver je hotový zázrak

Zubní pasta MICROSILVER PLUS čistí a ošetřuje dásně a zuby. Při pravidelném používání odstraňuje nežádoucí mikroorganismy v ústní dutině a v hrdle a bojuje proti zápachu z úst. Zubní pasta MICROSILVER PLUS vyrovnává pomocí hydroxyapatitu drobné nerovnosti zubní skloviny. Čisté stříbro působí antibakteriálně. Receptura s hydroxyapatitem.

Co je to mikro-stříbro? Je to speciálně upravená forma čistého stříbra. Má antipruritické, protizánětlivé, antibakteriální a chladící vlastnosti. Proto se úspěšně používá při léčbě neurodermatitidy a psoriázy související s léčbou a v případě nečisté kůže kvůli antibakteriálnímu účinku. Mikro-stříbro má vynikající aktivní vlastnosti: mírní svědění, je protizánětlivé, antibakteriálním protiplísňové. Mikro-stříbro není škodlivé a není nebezpečné pro vodu ani životní prostředí. 

čisté stříbro umí eliminovat viry i bakterie

Podrážděná kůže je na tom hůř s ochranou proti napadnutí viry a bakteriemi. Bakterie se mohou poměrně snadno šířit na kůži, která je vystavena přílišnému stresu. Mikrobiom kůže je mimo rovnováhu.

Stříbrné částice MicroSilverBG působí se svou houbovitou strukturou na povrchu kůže. Zárodky, jako jsou bakterie a viry, nemají žádnou šanci. Jsou zachyceny v ochranné síti ze stříbra. Antivirový, antibakteriální efekt iontů ze stříbra z MicroSilverBG, eliminuje bakterie a zabraňuje jejich dalšímu šíření. 

MicroSilverBG – částečky přilnou k povrchu kůže dlouhou dobu a chrání ji proti novým bakteriím a virům až po 12 hodin. Mikrobiom se může regenerovat a obnovit svou přirozenou ochrannou funkci. 

Proto zde uvádíme celou sérii k péči o pleť, tělo i dentální hygienu. Nejvíce jsme se zaměřili jsme na úžasné výsledky zubní pasty MICROSILVER PLUS

Čistí ústa a odstraňuje až 99.99 % všech choroboplodných zárodků, jako jsou bakterie a viry. Takto chrání před vytvářením plaku, kazů a paradontózy a  podporuje ústní mikrobiom.

Speciální plus:

  • Dlouhotrvající, gelový ochranný film působí na zuby, mezizubní prostory, dásně, jazyk a hrdlo
  • Aloe Vera stabilizuje dásně
  • Fluorid remineralizuje zuby
  • Mentol a máta peprná přináší ústům pocit svěžesti

Věděli jste, že…?

Novinka z řady Microsilver Plus, Ochranná ústní voda získala EXCELENTNÍ HODNOCENÍ KVALITY? Testování produktu prokázalo jeho výbornou toleranci (žádné podráždění a alergické reakce). Osvědčení vydal Výzkumný ústav Dermatest.

Klinická studie aplikace pod dermatologickou a zubní kontrolou probíhala po dobu čtyř týdnů, během nichž byla 20 subjektům Ochranná ústní voda Microsilver Plus dvakrát denně aplikována do úst.

Ingredients: Aqua (Water), Xylit, Alcohol, Glycerin, PVM/MA Copolymer, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Aroma, Menthol, Sodium Hydroxide, Silver, Xanthan Gum, Sodium Fluoride, Limonene, CI 42090 (Blue 1)

Použití: Používejte ráno, večer a podle případné potřeby, zuby čistit nejméně 2 minuty.