Začátek nebyl žádná romantika

Jak to bývá, žádný začátek není lehký, ale o čem chci vlastně psát? Co vlastně budeš číst? Proč si máš udělat čas a zastavit se, aby Ti to stálo za to? Protože možná máme něco společného….

Dost otázek a tak tedy začnu.

 

Rád bych se představil

Jmenuju se Kuba, respektive, takhle mi říkají mí kamarádi a kolegové, tak to tak nechám i zde. Na formálnosti si moc nepotrpím, tak si snad můžeme začít tykat a jdeme k věci. Jsem ve středním věku, mám dvě krásné holčičky a skvělou ženu. Lidé v mém okolí mne považují za úspěšného. Což nemohu posoudit, ale dělám věci naplno. Každý má jiná kritéria, podle kterých někoho nazve úspěšným. Někdo posuzuje kariéru, někdo životní styl jiný zase majetek, stav bankovního konta atd…a je pravdou, že na bankovní konto si nemohu stěžovat. Proto ti nabízím skvělé možnosti, jak se k tomu také dopracovat. Neznám nikoho, kdo by si v dnešní době nechtěl polepšit.

No a teď si asi říkáš: ‚‚co to tady plácá a proč tady píše o bankovním kontě, to mě asi zajímá. Kdo je na to zvědavej. Zase nějakej frajírek, co si na něco hraje.‘‘

Nehraju, ale to, co zde píši, má své opodstatnění. Na druhou stranu: nic není zadarmo a ani já to neměl. Můžu Ti jen říct, pokud si tohle říkáš, tak mám pro Tebe nabídku, vlastně příležitost. Protože, až to dočteš do konce, jsem přesvědčený, že se stejně sejdeme a třeba budeme kolegové a budeme spolupracovat. Možná tě zaujmou naše skvělé produkty popř. služby a rozšíříš řady naší spotřebitelské sítě.

Ale říkám Ti, že tu nejsi jen tak. Život není jen náhoda a věci se nedějí jen tak, ale jakoby je ‚‚někdo‘‘ v pravý čas načasoval.

Takže pokud hledáš odpovědi, dostaneš je. Pokud hledáš příležitost, dostaneš ji, pokud hledáš motivaci, dostaneš ji a pokud hledáš seberealizaci, dostaneš ji dozajista a pokud hledáš řešení, jsi tu 100%ně správně. Pokud se nechceš učit nic, tak tu asi ztrácíš čas.

Tak a jdeme do hloubky mého příběhu…možná nebude jen můj. Vyrůstal jsem v Praze Nuslích, kde jsme spolu s mojí mladší sestrou a rodiči. Od svých 12 let jsem se věnoval sportovní kynologii. Ne, že bych se o výcvik psů dříve nějak zajímal, ale jednou táta přinesl domů štěně německého ovčáka a po půl roce když začalo být víc než zřejmé, že pejsek potřebuje výchovu, jsem začal jezdit na ,,cvičák“ do Kolovrat. To jsem ještě netušil jak sportovní kynologie ovlivní můj život. Vyučil jsem se automechanikem a po základní vojenské službě, kterou jsem absolvoval u Hradní stráže jako psovod, jsem byl vržen do reality života. Prošel jsem několik pracovních pozic. Jako skladníka řidič a  vše jsem podřizoval svému koníčku – výcviku psů Poznal jsem pravdivost rčení:  čemu se věnuješ naplno to se ti vrátí. Výsledky toho byly důkazem.

REALITA ŽIVOTA – Byly to fajn roky. Vše jsem stále podřizoval svému sportu. Sedm tréninků týdně plus zkoušky, závody atd. V té době jsem se také potkal svoji ženu Markétu. S příchodem rodiny jsem vše přehodnotil. Najednou už jsem nebyl sám za sebe. S odstupem 1,5 roku, se mi narodily dvě dcery. V tu chvíli mi došlo, co je mít o někoho strach. Bohužel vše nebylo tak bezproblémové jako dosud. U starší dcery se projevilo silné astma a u mladší  atopický ekzém v 11 měsících. V tu dobu jsem akorát dokončoval stavbu našeho domu (samozřejmě byl zatížený hypotékou). Ještě, že jsem měl jistotu v podobě ,,zaměstnaneckého poměru’’. Po necelém roce jsem o svou jistotu přišel. Firma kde jsem pracoval, ukončila působení na českém trhu a já přišel o zaměstnání. Co teď?  To teprve člověk zažívá stavy…možná právě zažíváš něco podobného

Pamatuji si to jako dnes, když mi zavolal kamarád MVDr. Ivan Henyš, a říká že ví co by holkám pomohlo a zda mne zajímají peníze navíc. Po jeho prezentaci jsem si byl jistý, že vyzkoušíme produkty, které nám pro holky doporučil na řešení jejich zdraví, ale příležitost, kterou mi nabídl určitě není pro mne. Já přeci hledám zase jistotu ,,zaměstnance“. Netrvalo dlouho  a už jsme viděli první pozitivní výsledky. Natálku přestala trápit dušnost a Domče začal ustupovat ekzém. Také jsem v té době našel práci, jako skladník v Plotovém Centru Kopeček. Vše se v dobré obrací. Děti, rodina, sport, práce/ hypotéka, bydlení, běžné výdaje. Najednou ti dojde, že je něco jinak, než by sis představoval. Všechno klape, ale jsi buď v práci, nebo máš trénink a kde je čas pro rodinu ? A kolik měsíce zbývá na konci peněz?

KDE JE VŮLE JE I CESTA – Něco musí z kola ven! U mne to byl sport, který byl pro mne v tu dobu stále velkou prioritou. Tehdy zasáhl Ivan Henyš podruhé. Po 22ti letech, jsem ze dne na den skončil se sportovní kynologií. S Markétou jsme se rozhodli pro příležitost, kterou nám nabídl.

Začala naše LR CESTA. Nová etapa našeho života. K tomuto rozhodnutí nás dovedla jednoduchá ale účinná metoda ,,Inventura v hlavě“ Byla to pro mě výzva. Naše první podnikání. Ke spolupráci jsme se rozhodli na podzim roku 2014. Nejdéle trvá změna myšlení. Udělat si ,, inventuru v hlavě“ a to chce určitou dávku odvahy a sebezapření. Byla to skvělá příležitost. Učit se od nejlepších. Ptal jsem se: Jak to můžu udělat, abych byl také tak úspěšný?Jak to mám udělat, abych změnil sebe a svůj život? Postupně jsem začal vnímat, jak LR mění životy lidí.    Zážitky, které prožíváme s LR jsou opravdu nevšední. Pracujeme a potkáváme se spoustou lidí. S těmi, kteří mají zájem se svým životem něco udělat. Žít svůj život naplno jako my a začali s námi tvořit náš tým. Je potřeba si uvědomit, jaká firma Vám stojí v zádech a co Vám nabízí. Každý den se ptejte sami sebe ,,co jsem dnes udělal pro rozvoj svého podnikání? Když si budete mít co odpovědět kladně, jste na dobré cestě.

Dnes jsem Organizačním manažerem vybudované sítě, která má více než 1500 partnerů. Obklopil jsem se lidmi, se kterými jsme na jedné vlně. více v můj tým. Staráme se spolu s mým týmem o partnery, kteří se stali součástí mé organizace jako spokojení uživatelé kvalitních produktů.  

Svět se mění a jsem rád, že jsem si našel svou životní cestu, která mě naplňuje. LR pro mně není práce, je to životní styl. Moc rád si vždy připomenu větu, která mne provází celou dobu  ,,když budeš v pohodě ty, bude v pohodě i tvá rodina, tvé okolí“ Plníme si své sny i jako rodina. Rádi cestujeme, sportujeme a věnujeme se tomu co nás baví. Rád se setkávám s lidmi, kteří od života chtějí více. Baví mne měnit lidem pohled na svět a vnímat pozitivní změnu v jejich životech. Pokud chceš i ty změnit svůj život a něco pro to udělat, vítej a rád tě přivítám v mém týmu. 

 

 

MOJE PROČ

Pokud neznáme přesně svá PROČ, nemá smysl něco dělat.

  1. protože chci nezávislost
  2. protože chci svobodu
  3. protože chci být úspěšný
  4. protože chci uznání a mít ze sebe dobrý pocit
  5. protože chci mít zajištěné krásné dožití bez starostí a zajistit mé děti
  6. protože chci mít dostatečnou finanční jistotu

Jestliže jste se se mnou shodli alespoň ve třech bodech, máme něco společnéhoPravidelé porady, školení, webináře.

POMÁHAT LIDEM A VĚDĚT, ŽE DĚLÁŠ TO NEJLEPŠÍ CO DOVEDEŠ

Máš svůj cíl?

POMŮŽU TI HO DOSÁHNOUT