Má zlatá pravidla

1. Respekt

2. Pokora

3. Vůle

4. Vytrvalost

Nikdy nezapomen jak jsi začínal

Čím častěji padneš na pusu, tím častěji musíš vstát. Tím více se zocelíš. Ale rychleji ji se posuneš tím, že budeš kopírovat úspěšné lidi a dělat to jako oni. Nesčetněkrát jsem padnul a zase vstal. Vím jaké to je. A také vím, jaké to je, když mi někdo nabídnul pomocnou ruku. Přijal jsem s radostí vše, co mě posunulo vpřed, bez toho, abych si zase musel natlouct. Využij té příležitosti. Vytoč mé číslo a přidej se k mé skupině. Jsme podnikatelé, né radílci a teoretici v marketingu. Víme co funguje a máme to odzkoušeno. Děláme to jinak.

Nejhorší je, se nepoučit z chyb. Opakovat je pořád dokola a očekávat jiný výsledek

Nejtěžší je vytrvat a držet se svých cílů

Zvolit si cíl, je jednoduché. Určit si pravidla je jednoduché. Překonávat překážky už je dřina. Setrvat na své cestě je už těžkéNe každý má štěstí a někdy to jsou velké zkoušky. Čím těžší zkouška, tím odolnější se staneš. 

Proto je dobré si stanovit vysoké cíle. Mít velké plány. Pokud někdy selžeme, alespoň si můžeme říci, že jsme dokázali ujít kus cesty. Splnit si částečně svůj cíl.

Pokud cíl bude velmi nízký a jednoduchý, může se dostavit pocit ze selhání. Stanovte si velký cíl hned na začátku. Ubírat  pak můžete vždy.

KONTAKTUJ MĚ

+420 604 80 40 40

Kaštanová 135/7, Říčany u Prahy, 25101

jakub.berdych@gmail.com