Dentální hygiena nebo zubní pasta? Micro-silver je hotový zázrak

Zubní pasta MICROSILVER PLUS čistí a ošetřuje dásně a zuby. Při pravidelném používání odstraňuje nežádoucí mikroorganismy v ústní dutině a v hrdle a bojuje proti zápachu z úst. Zubní pasta MICROSILVER PLUS vyrovnává pomocí hydroxyapatitu drobné nerovnosti zubní skloviny. Čisté stříbro působí antibakteriálně. Receptura s hydroxyapatitem.

Co je to mikro-stříbro? Je to speciálně upravená forma čistého stříbra. Má antipruritické, protizánětlivé, antibakteriální a chladící vlastnosti. Proto se úspěšně používá při léčbě neurodermatitidy a psoriázy související s léčbou a v případě nečisté kůže kvůli antibakteriálnímu účinku. Mikro-stříbro má vynikající aktivní vlastnosti: mírní svědění, je protizánětlivé, antibakteriálním protiplísňové. Mikro-stříbro není škodlivé a není nebezpečné pro vodu ani životní prostředí. 

čisté stříbro umí eliminovat viry i bakterie

Podrážděná kůže je na tom hůř s ochranou proti napadnutí viry a bakteriemi. Bakterie se mohou poměrně snadno šířit na kůži, která je vystavena přílišnému stresu. Mikrobiom kůže je mimo rovnováhu.

Stříbrné částice MicroSilverBG působí se svou houbovitou strukturou na povrchu kůže. Zárodky, jako jsou bakterie a viry, nemají žádnou šanci. Jsou zachyceny v ochranné síti ze stříbra. Antivirový, antibakteriální efekt iontů ze stříbra z MicroSilverBG, eliminuje bakterie a zabraňuje jejich dalšímu šíření. 

MicroSilverBG – částečky přilnou k povrchu kůže dlouhou dobu a chrání ji proti novým bakteriím a virům až po 12 hodin. Mikrobiom se může regenerovat a obnovit svou přirozenou ochrannou funkci. 

Proto zde uvádíme celou sérii k péči o pleť, tělo i dentální hygienu. Nejvíce jsme se zaměřili jsme na úžasné výsledky zubní pasty MICROSILVER PLUS

Čistí ústa a odstraňuje až 99.99 % všech choroboplodných zárodků, jako jsou bakterie a viry. Takto chrání před vytvářením plaku, kazů a paradontózy a  podporuje ústní mikrobiom.

Speciální plus:

  • Dlouhotrvající, gelový ochranný film působí na zuby, mezizubní prostory, dásně, jazyk a hrdlo
  • Aloe Vera stabilizuje dásně
  • Fluorid remineralizuje zuby
  • Mentol a máta peprná přináší ústům pocit svěžesti

Věděli jste, že…?

Novinka z řady Microsilver Plus, Ochranná ústní voda získala EXCELENTNÍ HODNOCENÍ KVALITY? Testování produktu prokázalo jeho výbornou toleranci (žádné podráždění a alergické reakce). Osvědčení vydal Výzkumný ústav Dermatest.

Klinická studie aplikace pod dermatologickou a zubní kontrolou probíhala po dobu čtyř týdnů, během nichž byla 20 subjektům Ochranná ústní voda Microsilver Plus dvakrát denně aplikována do úst.

Ingredients: Aqua (Water), Xylit, Alcohol, Glycerin, PVM/MA Copolymer, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Aroma, Menthol, Sodium Hydroxide, Silver, Xanthan Gum, Sodium Fluoride, Limonene, CI 42090 (Blue 1)

Použití: Používejte ráno, večer a podle případné potřeby, zuby čistit nejméně 2 minuty. 

Testosteron na rozdávání a svaly jako kámen. Víme, co je pro muže nejlepší.

[et_pb_section][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text]

I muži mají někdy své dny a nemluví o tom. Raději se stáhnou a prožívají si to pěkně v sobě, ale je to opravdu nutné? Proč zkrátka nemůžou normálně na rovinu říct: ‚‚dnes mi to nejde….‘‘

Tak jako ženy i muži prožívají mnoho stresů ikdyž to nedávají tolik znát, velmi často se to odráží na jejich mužské výkonnosti a libidu. Klesají i sportovní výkony a celkově se člověk necítí ve své kůži. Podle našich uživatelů, první místo jednoznačně obsadil komplex nadupaného elixíru LR LIFETAKT 5in1 Men‘s Shot. 

Každodenní podpora všeho, co je pro muže důležité. Inovativní LR LIFETAKT 5in1 Men‘s Shot. S účinnými látkami z vědy a přírody dokonale odpovídá potřebám mužů. Jednoduché, účinné a vše, co muž potřebuje, v jediné dávce!

JEDNA DÁVKA 5IN1 MEN´S SHOT DENNĚ SE DLOUHODOBĚ POSTARÁ O:

  • Čistou energii. Aktivuje vaši energii a podporuje výměnu látek a energií pro více síly ve dne.
  • Zdravou pokožku. Posiluje díky cenným živinám jako jsou biotin, zinek a med, posiluje strukturu pokožky a zabraňuje tvorbě vrásek.
  • Husté vlasy. Dodává z vnějšku efektivní účinné látky k vlasovým kořínkům a posiluje je. Vaše vlasová struktura se vyživí, pro více lesku a plnosti.
  • Atraktivní svaly. Zajištuje tvorbu bílkovin a svalu.
  • Výbornou potenci. Podporuje přirozenou tvorbu testosteronu a pozitivně ovlivňuje vaši mužnost.
[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]
stve vas sef

Štve vás šéf? Nejraději byste se vším sekli, ale máte strach?

[et_pb_section fb_built=”1″ admin_label=”section” _builder_version=”3.22″][et_pb_row admin_label=”row” _builder_version=”3.25″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”3.25″ custom_padding=”|||” custom_padding__hover=”|||”][et_pb_text admin_label=”Text” _builder_version=”3.27.4″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”]

 

Baví vás chodit do práce, nebo by jste chtěli mít svou volnost? 

 

Kdo z nás by si nepřál mít práci snů? Práci jako svého koníčka. Vstávat s radostí a nedočkavostí, než se otevřou dveře kanceláře. Máte to tak, nebo je to spíše scifi? Ráno vstváte s hrůzou, co po vás šéf zase bude chtít, ještě než dosednete na židli a stačíte si sotva zalít ranní kafe. Už vám vyzvání telefonní linka na stole a šéfova asistentka vám radí, že se máte raději usmívat, jelikož šéf dnes není zrovna v kondici.

A takhle je to 3x do týdne a vy z toho máte zvýšený krevní tlak, sníte za den asi tak dvě tabulky čokolády. Tak takhle jste si to nepředstavovali. Když jste začínali fungovat ve firmě, všichni byli takoví friedly, šéf byl samá legrácka, vše bylo – OK a v pohodě, občas ani pozdní příchod se neřešil. Za to teď poslední 4 roky, co vašeho šéfa povýšili, jako by se vše otočilo a hle, z chápajícího člověka, který se každý den usmíval při ranním briefingu, je najednou prudič. A nejen to. Nepříjemná osoba, která má pořád nějaký problém. Nic se mu nelíbí, vše se musí předělat. Přesčasy jsou automatické, ale na výplatní pásce se na ně poněkud zapomíná. Na krk vám dýchá spousta zájemců o vaší pozici, takže moc možností nezbývá.

 

Buď to vydržíte a budete snášet dál, nebo půjdete do nejistoty. Co si vyberete?

 

Kdyby vám někdo nabídl, že začnete podnikat sami na sebe, že nebudete muset mít nad sebou toho nevrlého pruďase a že budete svým pánem? Jak by jste se rozhodli?

Mohli by jste dělat to, co vás baví, budovat si svou budoucnost, plnit své sny. Ale museli by jste se spolehnout na to, že si většinu věcí budete muset udělat sami a spolehnout se na své schopnosti. Někdo to může pojmenovat jako nejistotaou, někdo příležitostí. Jak to by jste to pojmenovali vy?

Pokud by jste se chtěli zbavit svého šéfa a postavit se na nohy. Nebo to zkusit jinak a začít při zaměstnání podnikat, mám pro vás dobrý typ.

Zkuste to opravdu pomalu. Nejdříve si zanalyzujte svůj život. Baví vás vaše práce? Jste spokojení? Chcete více, nebo vás stačí to, co máte? Jaká máte ambice? Přiznejte si, jestli trpíte prokrastinací nebo naopak umíte skvěle plánovat? Jestli jste vůdčí typ, nebo naopak se rádi ‚‚vezete‘‘

Jestli máte rádi výzvy a jste kreativní, nebo naopak rádi plníte svědomitě zadané úkoly? To vše budou ukazatelé, které vám naznačí, kterou cestou se vydat. Je důležité vědět a přiznat si své silné,a le i slabé stránky. Sami sobě nemusíte lhát, ani se podceňovat, ale preceňovat také ne. Najít si to, co vás bere za srdce.

Baví vás se učit, vzdělávat, získávat nové přátelelé, přehled o nových možnostech lékařstvií a vědy? Zajímáte se o zdravý životní styl? Chcete být zdravější, vitálnější a do budoucna se vyhnout různým nemocem a vědět, jak a co dělat, aby se vám vyhnuli?

 

Dnes máme spoustu možností, jak se dostat ke kvalitnímu vzdělání a informacím. Informacemi vse dají vydělat nádherné peníze. Za vším stojí jedna zásadní věc. Chtít pomoci a nemyslet hned na pěti, nebo šestimístná čísla svého výdělku. Ono na tom opravdu něco je.

 

Velcí lidé dokázeli velké věci, ikdyž začali třeba v garáži, nebo v malé dílně, či na chodníku s prodejem u svého malého stánku. Všichni měli stejnou myšlenku: chtěli změnit svět.  Měli vizi, měli víru a neuhnuli ani kousek ze svých plánů.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]